Videochat


Aplikacja VIDEOCHAT pozwala na prowadzenie rozmów kiedykolwiek i skądkolwiek. Wystarczy dostęp do Internetu i przeglądarka. Nie ma konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Z VIDEOCHATEM zawsze jesteś w kontakcie z uczniami i możesz pracować z nimi bez zakłóceń. Wystarczy jeden link i docierasz, do kogo tylko chcesz.

Wzbogacaj Metodykę Pracy

Współpracuj z uczniami i innymi nauczycielami, bazując na nowoczesnych metodach pracy i korzystając w tym celu z Videochatu. Prowadź rozmowy wideo, współdziel ekran, przesyłaj pliki, komentarze i pisz na czacie, czyli kontaktuj się w sposób, jaki lubią Twoi uczniowie.

Rozmawiaj Bez Ograniczeń

Udostępnij link i rozpocznij wideokonferencję ze swoimi uczniami i innymi nauczycielami. Możesz to zrobić kiedykolwiek i skądkolwiek. Dziel się swoimi doświadczeniami i pomysłami zawsze i wszędzie. Z usługą Videochat nic Cię już nie ogranicza.

Prowadź Zajęcia Zdalnie

Przekonaj się, jak pomocnym narzędziem w edukacji XXI wieku staje się Videochat. Sprawdź jego szerokie możliwości i prowadź udane lekcje w wersji zdalnej. Korzystaj z opcji udostępniania ekranu i interaktywnej tablicy whiteboard, podnosząc tym samym jakość lekcji online.
pl_PLPolish