Edublog

""
EDUBLOG przenosi pracę z uczniami do świata wirtualnej nauki. Zbiór narzędzi pozwala m.in. na prowadzenie nauczycielskiego bloga oraz tworzenie różnorodnych zadań. Z EDUBLOGIEM w prosty i szybki sposób przygotujesz materiały, jakie zainteresują i zaangażują uczniów. Wspólnie z nimi opracujesz interaktywne filmy, gry terenowe, przeprowadzisz zróżnicowane projekty edukacyjne i będziesz pracować w sposób, jaki ich najbardziej interesuje.
""

Przestrzeń Innowacji

""
Chcesz pracować ze swoimi uczniami zarówno w klasie, jak i środowisku wirtualnym? Zależy Ci na tym, aby publikować interaktywne materiały (w tym filmy) i realizować małe projekty, tworzyć gry terenowe? Zrobisz to wszystko i znacznie więcej, wykorzystując innowacyjną przestrzeń Edubloga.
""

Poznaj Świat Ucznia

""
Spróbuj dotrzeć do dzieci i młodzieży, którzy spędzają większość czasu w świecie wirtualnym. Docieraj do nich, wykorzystując interaktywne filmy i treści edukacyjne online, jakie przygotujesz samodzielnie oraz we współpracy z nimi. Opracuj atrakcyjne materiały z pomocą Edubloga!
""

Zostań Edukacyjnym Blogerem

""
Z łatwością twórz z Edublogiem własne materiały – quizy, zadania, jak i zamieniaj filmy z YouTube w atrakcyjne wyzwania edukacyjne. Dołącz do świata blogerów tak lubianego przez uczniów! Korzystaj z tej usługi i jednym linkiem docieraj do wielu odbiorców, uczniów i nauczycieli.
""
pl_PLPolish