Projekt

PROJEKT to aplikacja ułatwiająca efektywne zarządzanie pracą zespołu i licznymi zadaniami oraz dzielenie się pełną dokumentacją projektową. Dzięki niej w przystępny sposób zwizualizujesz działania, jakie mają zostać zrealizowane, będziesz wygodnie monitorować postępy w projekcie i bez problemu skontaktujesz się z zespołem.

Projekty w modelu STEAM

Połącz naukę z technologią, inżynierią, matematyką i sztuką, proponując uczniom realizację projektu STEAM i zmierzenie się z poważnym problemem np. związanym z Celami Zrównoważonego Rozwoju. Pozwól im znaleźć jego rozwiązanie. Wyznaczcie zadania, korzystając z aplikacji Projekt i prowadźcie działania w zaplanowany, w pełni kontrolowany sposób.

Tablica zadań

Przygotuj tablicę Kanban – określ cele, zadania i udostępnij ją zespołowi projektowemu. Z łatwością kontroluj status realizowanych zadań, na bieżąco je komentuj i w przystępny sposób wskazuj na kolejne wyzwania do zrealizowania.

Nauka współpracy i dzielenia się wiedzą

Twórz wirtualne zespoły i zapraszaj do wspólnych działań wiele osób. Dziel się swoimi kompetencjami i wiedzą, korzystając z aplikacji Projekt. Przekonaj się, że praca zespołowa może być super sposobem na naukę.

pl_PLPolish