Moje pliki

MOJE PLIKI to usługa służąca do bezpiecznego przechowywania plików oraz ich tworzenia. Dzięki temu narzędziu możesz gromadzić wiele zasobów na własnych serwerach, a także synchronizować je na różnych urządzeniach oraz udostępniać innym użytkownikom, w tym Twoim uczniom. Wszystkie dane przechowywane w MOICH PLIKACH są odpowiednio zabezpieczone.

Przechowuj pliki w jednym miejscu

Gromadź ważne dla Ciebie pliki w jednym miejscu i miej do nich łatwy oraz szybki dostęp. Skorzystaj z usługi Moje pliki, aby bezpiecznie przechowywać dane, ale również móc je modyfikować i współdzielić z innymi nauczycielami oraz uczniami.

Udostępniaj i współpracuj

Dbaj o interakcje z uczniami nawet w czasie zdalnej edukacji. Dziel się z nimi ciekawymi i angażującymi materiałami edukacyjnymi, wykorzystując usługę Moje pliki. Z pomocą tego narzędzia Twórz zadania, schematy, mapy myśli, notatki, udostępniaj je swoim uczniom i zachęcaj ich do współpracy.

Zadbaj o bezpieczeństwo

W jak najlepszy sposób zadbaj o bezpieczeństwo posiadanych plików, również w zakresie RODO. Skorzystaj z usług PIONIER Research & Classroom i Moich plików, gdzie zgromadzone dane podlegają najwyższym procedurom bezpieczeństwa. Repliki Twoich plików rozmieszczone są w kilku centrach danych, a same dane zostają zaszyfrowane podczas transmisji.

pl_PLPolish