Klasa

Platforma edukacyjna KLASA zapewnia dostęp do kursów podnoszących wiedzę i umiejętności (również z zakresu nowoczesnych technologii). Dzięki KLASIE skorzystasz z gotowych interaktywnych kursów, zmodyfikujesz je, jak i opracujesz własne, a Twoi uczniowie przygotują się do lekcji, bazując na multimedialnych materiałach, rozwiążą quizy itd. Z platformą możesz pracować metodą odwróconej klasy i projektu oraz komunikować się poprzez usługę czatu.

Wejdź w świat e-learningu łatwo i szybko

Bez obaw i stresu wejdź do świata e-learningu. Przekonaj się, że tworzenie kursów, jakie zaangażują uczniów, nie wymaga ogromnych nakładów pracy. Wystarczy odrobina inspiracji, dobra kawa, świetne narzędzia i materiały. Sprawdź, co oferuje Klasa!

Twórz treści jak w Wordzie

Możesz tworzyć treści online, które nie wymagają od Ciebie wiedzy informatycznej lub programistycznej. Wystarczy tylko podstawowa umiejętność korzystania z edytora tekstu. Zbuduj strukturę kursu z Klasą, potwierdzając każdy punkt lekcji kliknięciem Enter. 5 minut i gotowe.

Publikuj lekcję, angażuj uczniów

Twórz kursy i lekcje angażujące uczniów. Korzystaj z wielu możliwości, jakie daje Klasa. Dodawaj teksty, zdjęcia, filmy, quizy, ankiety i wiele innych zasobów, które zachęcą do nauki, rozwijania pasji, podnoszenia umiejętności.

pl_PLPolish